Nástěnná svítidla pochodeň

Nástěnná svítidla pochodeň jsou specifickými světly, které jsou jakýmisi elektrickými svícny a rozhodně zaujmou a ozdobí každou stěnu, na kterou budou umístěny. Seženete nejrůznější typy těchto svícnů, v nabídce jsou svícny rustikální, moderní pochromované, dřevěné nebo také louče z tepaného kovu a mnoho dalších. LED pochodeň na stěnu je nástěnné svítidlo, které jde s dobou a skloubí v sobě jak moderní technologii, která má dlouhou životnost, luxusní svítivost, velmi malou spotřebu, ale přitom dokáže zachovat takový vzhled, jaký je potřeba. Zvolit můžete autentickou žárovku, která bude problikávat červeným světlem tak věrohodně, že vaše pochodeň bude vypadat jako opravdová, nikoli elektrická.

Kategorie nástěnných svítidel pochodeň nabízí široký výběr svítidel, které přinášejí do vašeho interiéru nezapomenutelný styl a atmosféru. Tyto svítidla připomínají starodávné pochodně a dodávají místnostem autentický a dramatický vzhled.

V této kategorii najdete širokou škálu svítidel s různými styly, od tradičního a rustikálního až po moderní a industrial. Materiálově můžete vybírat z kovů, jako je mosaz, nerez a hliník, až po dřevo a sklo.

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 17 výsledků

Loading Loading...

All products loaded