Anglepoise

Nadčasová britská značka je známá především díky lampě Original 1227 Architect – krásné lampě s minimalistickým designem. V současnosti se kolekce Anglepoise 1227 rozšířila o závěsné, stolní, stojací a nástěnné svítidlo. Díky jednoduchému industriálnímu výrazu se celá kolekce skvěle hodí do moderního interiéru.

Existují různé vývojové verze této ikonické lampy. V roce 2014 uvedla společnost Anglepoise na trh svítidlo Anglepoise Type 75 z roku 1968 ve čtyřech nových poutavých barevných kombinacích. Nové verze byly navrženy ve spolupráci s britským módním návrhářem Paulem Smithem, který je známý svým výrazným pánským oblečením. Jeho barevné mistrovství je jasně vidět na úžasné reinterpretaci modelu Type 75.

Anglepoise vytváří svítidla, která jsou považována za klasiku britského designu, již více než 80 let. Každá lampa z této kolekce je flexibilní a praktická díky výrazné, průkopnické mechanice vyvažování. Kolekce se skvěle hodí na psací stoly, noční stolky i jako praktické osvětlení, které osvětlí jakýkoli pracovní prostor, na který si vzpomenete.

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 176 výsledků