BRUMBERG

Katalog svítidel BRUMBERG

BRUMBERG – Inovativní Německý Výrobce Svítidel

O společnosti BRUMBERG: Společnost BRUMBERG je předním německým výrobcem svítidel, který přináší osvětlovací řešení s ohledem na lidi a životní prostředí. Společnost, která poslouchá, rozumí a realizuje. Tímto způsobem chápe svoji úlohu jako projektový manažer. Cílem společnosti je vyvíjet svítidla pro prospěch lidí.

Kompletní servis pro projekty: Klienti mohou očekávat od společnosti plný servis od poradenství a vzorkování až po plánování, dodávku včas až po provoz a správu. Společnost se zaměřuje na vynikající světelné výsledky s efektivní spotřebou energie. Toho dosahuje díky technicky vyspělým udržitelným svítidlům, s jedním cílem – plným uživatelským přijetím.

Společné plánování pro výjimečné výsledky: Společným plánováním vznikají standardní osvětlovací řešení, ale i speciální svítidla, která společnost vyvíjí a vyrábí specificky pro projekty. Svítidla jsou vyrobená v Sundernu, Sauerlandu. S touto filozofií se společnost neustále vyvíjí díky požadavkům klientů jako rodinný podnik.

150 let zkušeností s osvětlením: Historie společnosti s osvětlením a svítidly sahá zpět přibližně 150 let. Začalo to v roce 1873 petrolejovými lampami. V průběhu proměnlivé historie společnosti se společnost vyvinula v předního německého výrobce svítidel. Společnost je rodinný podnik a považuje se za průkopníka inovativních a prokazatelně účinných produktů. Design, funkční rozmanitost, moderní technologie a energetická účinnost – s důrazem na LED řešení – charakterizují svítidla pro interiérové i exteriérové aplikace. Filozofie společnosti je ovlivněná regionem Sauerland. Vůle, vášeň a orientace na výsledek, spolu s lidskostí a zodpovědností, jsou pro společnost základními hodnotami v komunikaci. Sauerland je inspirací.

Závěr: BRUMBERG je synonymem pro inovaci, kvalitu a tradiční hodnoty. Její svítidla jsou výsledkem dlouholetého závazku k osvětlovacím řešením, která zlepšují životy lidí a současně chrání životní prostředí. Díky širokému portfoliu, odbornému servisu a neustálému vývoji je společností volby pro každý osvětlovací projekt.

 

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 229 výsledků