Dyberg Larsen

Výrobce svítidel Dyberg LarsenOd začátku roku 2011 se na návrhu a výrobě velkou měrou podílí sám majitel Thomas Dyberg Larsen. Zejména v nejnovější kolekci DL zanechal svou stopu, v níž jasně vyniknou hodnoty společnosti DybergLarsen. Různé a jedinečné lampy jsou navrženy se skandinávským výrazem a s cílem vytvořit aha-zážitek ve funkci lampy, materiálu, vzhledu, výrobních postupech apod.

Z mnoha oblíbených svítidel DybergLarsen je třeba věnovat pozornost zejména svítidlům PineApple a Illumen. Ty vznikly ve spolupráci s designérem Frankem Kertilem, jehož designová DNA bez problémů zapadá do kolekce DybergLarsen – je jednoduchá, srozumitelná a krásná, s „hranou“, která ji odlišuje.

Příběh společnosti DybergLarsen začal lampou Magazin, která byla poprvé odhalena na veletrhu Formland na podzim roku 2011 – o dva měsíce později společnost vydala kolekci PineApple, která se vyznačuje bílými PP stínidly. Tým DybergLarsen nazývá lampu Magazin „mateřskou lampou“, protože díky ní se vše začalo skutečně rozjíždět. Od té doby byla lampa vydána v různých tvarech a barvách. Každá lampa z kolekce je vyřezána laserem, namontována a sestavena v Dánsku.

S rozvojem trhu s online nakupováním a exportem společnost DybergLarsen navrhla a vyvinula novou kolekci svítidel, která dostala název ILLUMIN. Pokud se na logo podíváte pozorně, zjistíte, že se také čte jako „11 min“ – což je zhruba doba, kterou zabere sestavení výrobku.

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 183 výsledků