EVN

Katalog svítidel značky EVN

EVN-Lichttechnik je od roku 1993 spolehlivým partnerem elektro-fachgroßhandlu v oblasti osvětlení. Jejich rozsáhlá nabídka zahrnuje inovativní osvětlovací technologie a neustálé zlepšování produktů. V rámci svého kompetentního poradenství nabízejí také individuální řešení problémů.

V jádru jejich filozofie stojí vždy přínos pro zákazníka a jeho úspěšná implementace na trhu. Vedle jasné prodejní strategie kladou důraz na schopnost společně s klienty řešit jejich problémy a poskytovat dlouhodobé a spolehlivé partnerství.

Každý výrobek z jejich nabídky podléhá přísným kontrolám kvality, což zajišťuje stálou a konzistentní výrobní kvalitu a spolehlivost dodávek.

Spolu se svými partnery v elektro-großhandlu jsou zastoupeni po celém Německu a díky nám i v České Republice. Všechny produkty z nabídky společnosti splňují všechny požadavky a normy. Transformátory jsou označeny značkami MM, CE a VDE.

Společnost se vždy řídila potřebami trhu a zákazníků. Jsou otevření produktovým změnám a vylepšením, aby i nadále uspokojovali individuální požadavky svých zákazníků. Tento přístup je pro ně základem pro dosahování výjimečnosti v oblasti osvětlovací technologie a pro budování dlouhodobých partnerství se svými klienty.

 

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 271 výsledků