Hera

Katalog svítidel značky Hera

Výrobce svítidel značky Hera je rodinná firma, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem LED osvětlení pro nábytkářský průmysl, stejně jako pro obchodní zařízení a výstavní stánky. Rostoucí individuální požadavky zákazníků, jak na národní, tak mezinárodní úrovni, a zejména v kuchyňském průmyslu, jsou stále náročnější. Proto Hera nabízí konfigurátor svítidel. Kromě rozsáhlého sortimentu standardních produktů mají naši zákazníci možnost konfigurovat individuální speciální osvětlení od množství 1 kusu.

Všechna svítidla Hera nabízejí konzistentně jasné řešení s malým prostorovým nárokem. Akcentové osvětlení v atraktivním vzhledu z vysoce kvalitních materiálů, jako jsou kov, hliník a sklo, určuje zvláštní charakteristiky povrchových svítidel Hera. Homogenní osvětlení spojené s vysokým výstupem světla a zároveň velmi vysokým profesionálním indexem podání barev (CRI) jsou výjimečné vlastnosti lineárních svítidel Hera.

Kvalitní podmínky osvětlení jsou klíčové pro nalezení optimálních pracovních podmínek v kuchyni, ale také ve všech ostatních obytných prostorech. Proto vám Hera nabízí rozsáhlý výběr vysoce kvalitních osvětlovacích systémů pro kuchyni, koupelnu, ložnici a obývací pokoj, stejně jako pro hotely a loďské kabiny. To zahrnuje osvětlení pod linku, frézovaná svítidla, povrchová svítidla, vestavná svítidla a široký výběr ovládání a příslušenství. S více než 80 lety zkušeností a s cílem vždy vyvíjet inovativní řešení ve vlastním výzkumu a vývoji klade velký důraz na nejvyšší funkčnost a moderní atraktivní design pro všechny produkty.

Správné osvětlení je klíčové pro úspěch prezentace produktů. Proto podporují zařizování obchodních prostor s individuálně konfigurovatelnými osvětlovacími systémy, které jsou přesně přizpůsobeny těmto vysokým požadavkům. Hera řešení jsou charakterizována vysokou funkcionalitou, dlouhou životností a atraktivním designem. Nabízí také speciální systémy, jako jsou linková světla, vitrínová a povrchová svítidla, stejně jako zdroje napájení a speciální světelné barvy pro potravinový a nepotravinový sektor. Jako výrobce tak pokrývá veškeré požadavky na efektivní zařizování obchodních prostor.

Bez ohledu na to, které řešení od Hera si vyberete, obdržíte kvalitní výrobek s dlouhou životností a systémovou zárukou až 5 let. Vysoké standardy kvality a požadavky na bezpečnost našich osvětlovacích systémů jsou pravidelně certifikovány. Země-specifické certifikace produktů, jako jsou UL, VDE Enec, CCC, RCM, pro Heru nejsou problémem. Navíc produkty samozřejmě splňují veškeré právní požadavky. Hera nedělá žádné kompromisy ani v oblasti environmentálního managementu, a samozřejmě pracuje v souladu s platnými předpisy pro balení a likvidaci.

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 287 výsledků