Ingo Maurer

Výrobce svítidel Ingo MaurerIngo Maurer od poloviny 60. let spolehlivě vyvíjí výjimečné lampy, báječné osvětlení a nápaditý nábytek. Ačkoli mnoho návrhů vytváří Ingo Maurerův tým, je známo, že společnost zadává zakázky i jiným designérům.

O pět desetiletí později se Ingo Maurer a jeho tým spolupracovníků rozrostl na více než 60 lidí. Dlouhou dobu byla adresa firmy v mnichovském Schwabingu, což byl od roku 1970 statek na Kaiserstraße 47. V roce 1990 se firma přestěhovala do Mnichova. Když se výrobní prostory v roce 2005 definitivně staly příliš malými, přestěhovala se společnost do nového sídla na okraji Mnichova. Staré místo nyní funguje jako showroom, kde Ingo Maurer a jeho kolegové dbali na to, aby věnovali pozornost každému detailu.

Projektové oddělení prošlo v průběhu let fascinujícím vývojem a v současné době se zabývá návrhy konferenčních expozic, večírků a světelných instalací pro značku YaYaHo.

Ingo Maurer se ujímá úkolů od samostatných svítidel až po kompletní návrhy interiérů, které zohledňují vše do posledního detailu. Kromě originální kolekce klade společnost důraz na vývoj produktů a udržování vysoké úrovně kreativity, protože to pomáhá posilovat a inspirovat značku.

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 77 výsledků