LEDVANCE

Katalog svítidel LEDVANCE

Společnost Ledvance je jednou z předních světových společností v oboru osvětlení, která vyrábí různá LED svítidla, pokročilé LED lampy, inteligentní řešení pro chytré domácnosti a chytré budovy a má pobočky ve více než 140 zemích.

Společnost LEDVANCE, která vznikla z mnichovské high-tech fotonické společnosti OSRAM, je dnes jedním z lídrů na trhu v oblasti LED. Výrobce má za sebou desítky let know-how a pobočky ve více než 50 zemích – není divu, že vývojáři velmi dobře znají světovou konkurenci a aktuální technologické trendy a vždy inspirují inovativními řešeními.

Společnost LEDVANCE si dala za cíl nově definovat funkci a význam světla. Kromě tradičních světelných zdrojů proto sortiment zahrnuje i inteligentní systémy pro chytré domy. Charakteristickým znakem světelných zdrojů a svítidel této renomované značky je jejich vysoká energetická účinnost. Snaha o udržení vlastní ekologické stopy je pevně integrována do etiky podnikání ve smyslu udržitelnosti.

Svítidla do obývacího pokoje pro navození atmosféry

Vnitřní svítidla LEDVANCE diskrétně zapadnou do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice a vyzařují útulnou záři. Některé verze mají tu zvláštní výhodu, že lze měnit barvu světla. Nastavení „teplá bílá“ poskytuje vždy příjemný jas, když chcete vytvořit útulnou atmosféru. Chcete-li vytvořit atmosféru pro soustředěnou práci, zvolte chladnou teplotu barev. Hledáte řešení pro osvětlení pracovní plochy v kuchyni pod závěsnými skříňkami? Pak je správnou volbou podskříňové svítidlo LEDVANCE.

Chytrá domácnost LEDVANCE

Chytrou domácnost LEDVANCE vám vytvoří výrobky LEDVANCE SMART+

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 363 výsledků