LOOM DESIGN

Výrobce svítidel Loom DesignV sortimentu LOOM Design se uplatňuje opakované použití, funkčnost a kvalita. Jednoduchý a elegantní design staví do popředí moderní osvětlení inspirované oblíbeným skandinávským stylem. Značka Lampefeber již více než 30 let dováží a prodává designová svítidla v celé Skandinávii – soukromým i komerčním zákazníkům.

Elegantní design se jasně odráží v jednoduché lucerně Lucerna. Přenosná lucerna je inspirována klasickou lucernou ve spojení s moderní technologií v podobě zabudované LED diody, dobíjecí baterie a dotykového spínače na horní straně. Díky tomu si ji můžete brát s sebou po celém domě, takže atmosférické světlo budete mít vždy na dosah. Silo od LOOM Design klade důraz na funkčnost. Dobíjecí světlo LED je kombinováno s reproduktorem Bluetooth, takže si světlo a zvuk můžete vzít s sebou, ať jste kdekoli.

Kromě stylového designu a skandinávského vzhledu se společnost LOOM Design zaměřuje na vytváření odolných svítidel z hlediska kvality a designu, takže její lampy mohou být zdrojem radosti po mnoho let.

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 51 výsledků