Prandina

Katalog svítidel značky Prandina

Prandina – Výrobce Kreativního Designového Osvětlení

Významným hráčem na poli designového osvětlení je firma Prandina, kterou založil v roce 1982 Sergio Prandina. S více než 30 lety zkušeností se mu podařilo do firmy přenést svou vrozenou uměleckou kreativitu v oblasti osvětlovacího designu, především zkoumáním nových tvarů a řešení ve výrobě foukaného skla.

Během let Prandina vyvinula velmi charakteristický styl, který je neustále obnovován díky zavádění inovativních technologií a čerstvých nových přístupů k využití světla. Společnost se především věnuje exportu do zahraničí a pravidelně spolupracuje s více než 50 zeměmi po celém světě, a to jak prostřednictvím maloobchodních, tak i kontraktových kanálů v závislosti na požadavcích trhu.

Spolupráce s prestižními a celosvětově proslulými architekty a designéry a především samotné projekty jsou hmatatelným důkazem kvality sbírek od Prandiny. Stojí za zmínku dodávky do některých z největších hotelových řetězců, jako jsou Hilton, Marriott, Radisson, Epic Sana, Rosewood a Accor Group. Mezi naše nejuznávanější klienty patří také jména jako Natuzzi, Allianz (švýcarské sídlo), HSBC (pobočky po celém světě), Bper (italské pobočky), Bank of Georgia, Oracle (Irsko), Make Offices (USA).

Prandina spojuje mistrovství v ručním zpracování se špičkovými technologiemi, aby vytvářela osvětlení, které nejenže oslní svým designem, ale také poskytne nezapomenutelný zážitek z prostoru. S ohledem na individuální potřeby klientů a rozmanitost trhů je Prandina neustále na špičce inovací v oblasti světelného designu.

View:16/32/All/

Zobrazen 1. – 16. z 220 výsledků