Řešení komerčního LED osvětlení

22 října, 2022 Od admin 0

Řešení komerčního osvětlení

Komerční osvětlení lze použít k vytvoření příjemného a estetického prostředí v jakémkoli komerčním prostoru – od kanceláří po obchodní centra a další. Zlepšení osvětlení vám může pomoci nejen zvýšit produktivitu, ale také zlepšit bezpečnost a zabezpečení.

Při tvorbě kancelářského prostředí je třeba v procesu návrhu zohlednit dva odlišné prostory: interiér a exteriér. Interiér kancelářského prostředí může být navržen se spoustou krásných materiálů, ale pokud nebudete věnovat pozornost osvětlení, můžete přijít o obrovskou příležitost, jak svůj prostor vylepšit! Jak vám řekne každý architekt, ovládání přirozeného a umělého světla má obrovský vliv na to, jak váš prostor působí zevnitř, i na to, jak vypadá zvenčí.

Vysoce kvalitní osvětlení zvyšuje produktivitu

Osvětlení je důležitým prvkem pracoviště, kterému stále mnoho podniků zapomíná věnovat pozornost. Jako majitel firmy chcete, aby vaše kancelář byla příjemná a dobře osvětlená, a vaši zaměstnanci chtějí, aby jejich pracovní místo bylo bezpečné a pohodlné.

Osvětlení může mít zásadní vliv na to, jak se v prostoru, ve kterém pracujeme, cítíme, a v kancelářském prostředí to může být ještě patrnější. Dobré osvětlení pomáhá lépe pracovat a může dokonce napomáhat i produktivitě, takže správný druh osvětlení ve vašich komerčních prostorách je pro úspěšné podnikání nezbytný.

Investice do vysoce kvalitních výkonných svítidel LED, protože dobře osvětlené kancelářské prostory mohou zvýšit produktivitu a kreativitu všech vašich zaměstnanců. Podle výzkumu Centra pro zdraví a design bylo zjištěno zlepšení výkonnosti při optimálním a nedostatečném osvětlení, a to jak v případě přesnosti, tak rychlosti dokončení úkolů. To znamená, že lidé jsou schopni lépe vykonávat svou práci, pokud mají přístup k dobrému osvětlení.

blank

Kvalitní osvětlení dlouhodobě šetří peníze

Osvětlení LED je známé svou energetickou účinností. Studie prokázaly, že LED osvětlení může snížit spotřebu energie o 50 % ve srovnání se svítidly s kompaktními zářivkami (CFL). To znamená, že nejen šetříte peníze, ale také chráníte naše životní prostředí před škodlivými emisemi skleníkových plynů. A co víc, světla LED mají průměrnou životnost 50 000 hodin – tedy 5x delší!

Pomáháme zajistit, aby vaše firma měla správné osvětlení

Komerční osvětlení by mělo být účinné, ale také vizuálně přitažlivé a svým osvětlením podtrhovat celkový vzhled interiéru nebo exteriéru. Vysoce kvalitní produkty pro komerční osvětlení, jako jsou ty od společnosti Artemide, jsou navrženy tak, aby spolehlivě fungovaly a zároveň udržovaly nízkou spotřebu energie, což snižuje i provozní náklady. Díky více než 60 letům zkušeností v oboru poskytuje společnost Artemide výkonné komerční osvětlení a inovativní osvětlovací produkty, které zajistí, že váš podnik bude mít to správné osvětlení, které potřebuje a které si může dovolit!